PROUD - Platforma pro rovnoprávnost, uznání a diverzitu

PROUD - Platforma pro rovnoprávnost, uznání a diverzitu

platforma pro
rovnoprávnost,
uznání a diverzitu

logo
  • Logo ILGA Europe
  • Logo Open Society Foundations
  • Logo Velvyslanectví USA v Praze
  • Logo LUSH Fresh Handmade Cosmetics

Vážení příznivci PROUDu,
pojďte s námi slavit! 1. března má totiž PROUD třetí narozeniny. Stejně jako tříleté dítě už stojí na vlastních nohách a přemýšlí kam se rozběhnout, i my máme před sebou mnoho plánů. Na rozdíl od dětských přání jsou ta naše složitější a cesta k jejich splnění je náročnější. Přesto doufáme, že nám to s vaší podporou půjde.

Hlavním tématem tohoto roku je pro nás rodičovství. Usilujeme o novelu zákona o registrovaném partnerství, která by umožnila adopci dítěte partnera/partnerky tím druhým, nebiologickým rodičem. Proto je i naše narozeninové přání věnované rodinám. Ukažte nám, jak vypadá ta vaše! Pošlete nám svou fotografii s vašimi nejbližšími - partnerkami, partnery, dětmi, kamarády, babičkami, domácími mazlíčky...zkrátka s těmi, s kterými se cítíte dobře.

Nejlepší foto odměníme dvěma VIP vstupenkami na květnové předávání cen bePROUD, které zahrnují místa v první řadě, speciální drink a překvapení. Kreativitě se meze nekladou! Fotografie posílejte do mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Cape Town's Sneaker Culture is Unlike Anywhere Else in the World
FaLang translation system by Faboba