PROUD - Platforma pro rovnoprávnost, uznání a diverzitu

PROUD - Platforma pro rovnoprávnost, uznání a diverzitu

platforma pro
rovnoprávnost,
uznání a diverzitu

logo
  • Logo ILGA Europe
  • Logo Open Society Foundations
  • Logo Velvyslanectví USA v Praze
  • Logo LUSH Fresh Handmade Cosmetics

Víte, co jsou ceny IN Heroes Awards? Uděluje je každoročně a celosvětově americká telekomunikační společnost Liberty Global (vlastník UPC Česká republika) svým zaměstnancům, kteří se v mimopracovní době věnují práci pro neziskový sektor. V uplynulých šesti letech získalo titul IN Heroes již více než 100 dobrovolníků z řad zaměstnanců. Každý vítěz obdržel od společnosti Liberty Global finanční dar pro svoji neziskovou organizaci. Do posledního ročníku soutěže se přihlásil i zaměstnanec UPC Česká republika a dobrovolník PROUDu Jan Rous s kampaní Různé rodiny, stejná práva. 

Pánské oblečení

„Jsme pyšní, že se jedním z oceněných IN Heroes Awards stal náš kolega Jan Rous, Financial Reporting Specialist Senior, který se od roku 2013 aktivně podílí na aktivitách neziskové organizace PROUD, jejíž hlavním mottem je Stejná kvalita života bez ohledu na sexuální či genderovou identitu a její dlouhodobé cíle jsou Proti násilí, Pro přátelské pracovní prostředí, Pro kvalitní stáří, Pro šťastné dětství a dospívání, Pro lepší vzdělávání, Pro manželství, Pro rodičovství a adopce,“ komentuje výsledky IN Heroes Awards Frans-Willem de Kloet.

Jan se v soutěži celosvětově umístil na krásném třetím místě. Díky tomu tak PROUD získal od společnosti Liberty Global finanční příspěvek ve výši 1000 EUR.  Prostředky budou použity na další financování kampaně RRSP. K zaslouženému vítězství gratulujeme!

FaLang translation system by Faboba