PROUD - Platforma pro rovnoprávnost, uznání a diverzitu

PROUD - Platforma pro rovnoprávnost, uznání a diverzitu

platforma pro
rovnoprávnost,
uznání a diverzitu

logo
  • Logo ILGA Europe
  • Logo Open Society Foundations
  • Logo Velvyslanectví USA v Praze
  • Logo LUSH Fresh Handmade Cosmetics

Dotazník mapující postoje žáků a žákyň základních a středních škol ke svým vrstevníkům s (domnělou) menšinovou sexuální orientací či genderovou identitou a jejich zkušenosti s homofobií a transfobií v prostředí školy připravila platforma PROUD.

001234

Vytvořil jej ve spolupráci s Katedrou psychologie Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy v Praze a Centrem kulturálních, mediálních a komunikačních studií Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci.

Dotazník se zabývá tématem, které si na loňské říjnové konferenci předsevzalo řešit i Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

PROUD se proto obrazí na základní a střední školy, aby své třídy do výzkumu, který může napomoci vytváření bezpečnějšího klimatu ve školách, zapojily.

Dotazník je určený pro žáky a žákyně 8. a 9. tříd základních škol a všech ročníků středních škol. Vyplnění zabere okolo 20 minut a je důležité dotazník vyplnit až do konce.

Pokud nám můžete se získáváním respondentů pomoci, prosíme, ozvěte se na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Dotazník je anonymní a v online verzi na tomto odkazu:

https://www.surveymonkey.com/r/dotaznik-PROUD

Nike
FaLang translation system by Faboba