PROUD - Platforma pro rovnoprávnost, uznání a diverzitu

PROUD - Platforma pro rovnoprávnost, uznání a diverzitu

platforma pro
rovnoprávnost,
uznání a diverzitu

logo
  • Logo ILGA Europe
  • Logo Open Society Foundations
  • Logo Velvyslanectví USA v Praze
  • Logo LUSH Fresh Handmade Cosmetics

Ve středu 28.5. se koná diskuzní pořad Úhel pohledu na téma: Manželství ve 21. století. Pořad začíná v 19 hodin v prostoru Era svět na Jungmannově náměstí a mezi diskutujícími bude i zástupce PROUDu, poradenský psycholog, manželský a rodinný poradce Jiří Procházka.

Nike

 Autoři pořadu se na věci chtějí dívat z různých "úhlů pohledů", snaží se do diskuse vždy pozvat minimálně 4-5 zajímavých hostů, kteří jsou z různých odvětví a společně na ono téma nahlížejí. Vede je moderátor, který se spíše snaží o to, rozvést debatu i mezi diváky a zapojit je do diskuse s hosty. Cílem je živě se potkávat a živě diskutovat o zajímavých tématech. Nyní se rozhodli věnovat tématu manželství a diskutovat se bude o otázkách jako:  "Je láska ekvivalentem manželství? Proč se mladé páry neberou nebo se často rozvádějí? Je manželství jen ekonomickou výhodou, společenskou událostí nebo důkazem pravé lásky?" 

hosté diskuze:
JANA POČTOVÁ - mladá dokumentaristka, která natočila film Generace Singles a nyní pracuje na filmu o rodině a rodičovství.
JIŘÍ PROCHÁZKA - psycholog, manželský a rodinný poradce, člen platformy pro rovnoprávnost, uznání a diverzitu (PROUD).
ALEXANDR FLEK - evangelikální teolog, kazatel, vydavatel a překladatel.
PhDr. LUDMILA PLÁŠKOVÁ - astroložka, konzultantka se zaměřením na rozbor osobnosti, která se specializuje také na partnerské horoskopy. 

Moderuje KATEŘINA JONÁŠOVÁ - básnířka, publicistka, občanská aktivistka, feministka, dramaturgyně. 

vstup je zdarma
 rezervace míst na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

FaLang translation system by Faboba